VI MARATON BESKIDY JUŻ ZA:

Zapraszamy na Bieg WOP-isty - Rajd Nordic Walking


Mistrzostwa Powiatu Kamienna Góra w NW


Sponsor Główny ;

1.Organizator ;Starostwo Powiatowe Kamienna Góra, Urząd Gminy Lubawka, RKB „BACA” Radziechowy                                                                                                                                 Dyrektor Biegu Zenon Król,   Komandor Edward Dudek

2. Miejsce zawodów, termin i czas: Opawa k/Lubawki  31. 08. 2013r.

- godz. 11.00 start Bieg Główny i Rajd Nordic Walking

3. Imprezy w Opawie i Radziechowach zaliczane do dwuboju biegowego

 BIEG WOP -isty  20 km + MARATON BESKIDY 42,195 km ( 9 .11.2013 r )

Dorośli wystartują w kategoriach wiekowych PZLA i CKB.

4. Uczestnictwo: Warunkiem uczestnictwa jest: zaświadczenie lekarskie, dowód osobisty  lub paszport.

5.Zgłoszenia i wpisowe: Zapisy na bieg:

http://www.elektronicznezapisy.pl/events/772/starts/new

lista zapisanych na bieg:

http://www.elektronicznezapisy.pl/events/772/starts


Zapisy na NW:

http://www.elektronicznezapisy.pl/events/771/starts/new

Lista zapisanych na NW:

http://www.elektronicznezapisy.pl/events/771/startsZgłoszenia na adres:

e-mail: dudeked@o2.pl  tel. 698 976 539

Wysokość startowego:  30 zł,

6.Grupy wiekowe i dystanse:

Kobiety Mężczyźni w biegu      

18-29 lat 30-39 lat  40-49 lat 50-59 lat 60-69 lat 70 lat i powyżej 70 lat

Rajd Nordic Walking  oddzielnie kobiety i mężczyzni

7. Zdobycze, nagrody i wyróżnienia :Na zwycięzców czekają puchary, medale i nagrody rzeczowe.  Nikt z uczestników zawodów nie wróci z Opawy bez pamiątki.

8. Informacje:

 

 www: maratonbeskidy.pl  www.chodzezkijami.pl  www.polskiemaratony.pl, www.maratony24.pl   www.maratonypolskie.pl www.biegigorskie.pl www.skipol.pl

Nowościnowosci.html
Trasatrasa.html
Sponsorzysponsorzy.html
Dojazddojazd.html
Nocleginoclegi.html
Kontaktkontakt.html
Artykułyartykuly.html
Nagrodynagrody.html
Regulaminregulamin.html
Archiwumarchiwum.html
Zgłoszeniazgoszenia.html
Maraton 2012V_Maraton.html
Strona głównaindex.html
Maraton 2011Maraton_2011.html
Dwubój biegowydwuboj.html
Maraton 2013Maraton_2013.html

Ponad 80 zawodników z całej Polski wystartowało w pierwszej części Mitingu Biegowego Opawa -Radziechowy pod Honorowym Patronatem Posłanki do Parlamentu Europejskiego Małgorzaty Handzlik na malowniczej górskiej trasie w Opawie, której dystans wynosił 21 km i przebiegała przez Republikę Czeską. W śród kobiet najszybciej 21 km pokonała sympatyczna i uśmiechnięta Ewa Hofman z Jeleniej Góry z czasem 1:56,02 przed Justyna Supińska z Olsztyna 2:00,28 i Malwiną Jachowicz z Wrocławia 2:01,12. Wśród mężczyzn Jerzy Uliasz z Bystrzycy Kłodzkiej, przed Tomaszem Jurczakiem MUKN Pod Stróżą Miszkowice 1:32.54 i Michał Rais z Wałbrzycha. W śród kobiet nordic walking najszybciej 21 km pokonała po pasjonującej walce z córką Bacy Marta Siemieńska z Gorzeszowa 3:13,09 przed Weronika Dudek Baca Radziechowy 3:13,12 i Iwoną Dereń z MUKN Pod Stróżą Miszkowice. Wśród mężczyzn nw. po pięknym finiszu Mirek Bierkus z Koszalina 2:42,04, Arkadiusz Stępień Legnica 2:42,05 i Janusz Sobkowski z Łodygowic 2:51,42.  To tylko suche wyniki, ale gdyby nie zaangażowanie  Głównego Sponsora Andrzeja Świerada i Dyrektora Zenka Króla oraz mojej skromnej osoby jako Komandora, oraz całej społeczności Opawy ze starostą Kamiennej Góry Ewa Kocemba i kilkoma lokalnymi sponsorami ( aż wierzyć się nie chce że taka mała społeczność potrafi tak wiele). W tym miejscu jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tej imprezy. Po bardzo udanej pierwszej części Mitingu Biegowego z niecierpliwością oczekujemy na finał który odbędzie się w Radziechowach 9.11.2013 r na znanej już maratońskiej trasie z Radziechów, przez Ostre, Zimnik, Skrzyczne 1257 m n.p.m. i powrót do Radziechów z przebiegnięciem wspaniałej i widokowej Golgoty Beskidów 612 m n.p.m. i metą w Radziechowach przy Domu Ludowym. Aktualnie zgłoszonych mamy ponad 300 zawodników i co ciekawe z maratońska trasą 5 Rajdy Nordic Walking chce się zmierzyć ponad 50 zawodniczek i zawodników.

 A tak wyglądają tuzy tej imprezy, których na pewno zobaczymy w Radziechowach, że wymienię tylko kilku Jacek Łabudzki, Zbyszek Malinowski, Olo Borkowski i Mirek Bierkus. Warto więc wybrać się na VI Maraton Beskidy.

 zdjęcia Ci wysłałem z wynikami.

http://bcpc.pl/ofirmie.html

SPONSORZY:

http://www.planetagor.pl/

PARTNERZY:

SOPP Polska

                        Sp z o.o.